Profesjonalny kurier

Profesjonalny kurier

Jeśli planujesz przesłać paczkę, warto skorzystać z usług profesjonalnej formy logistycznej. Transport przesyłki to nie tylko przekazanie jej od adresata do odbiorcy. To także dbałość o standard usługi oraz zadowolenie każdego klienta.

Co oferuje tani kurier?

Profesjonalny kurier oferuje możliwość nadania przesyłki przez Internet, telefon lub w punkcie stacjonarnym. Przesyłkę można nadać nie tylko w kraju, ale także za granicę. Oprócz transportu paczki firmy kurierskie oferują szereg usług dodatkowych. Można określić czas dostarczenia w godzinach wieczornych lub w sobotę. W przypadki cennej zawartość, paczkę warto ubezpieczyć. Nawet po nadaniu paczki istnieje możliwość zmiany adresu lub czasu dostawy, przekierowanie paczki do punktu stacjonarnego. Przez cały czas transportu przesyłki można ją śledzić przez Internet. W celu sprawdzenia miejsca, w którym znajduje się paczka należy znać numer przewozowy. Standardowo lekkie paczki krajowe są dostarczane już w następny dzień roboczy po nadaniu. Dzięki dużej konkurencji na rynku profesjonalny i tani kurier nie jest rzadkością.

Kurier może przekazywać dokumenty

Skorzystać z pomocy kuriera można w przypadku, przekazywania dokumentów. Tani kurier dostarczy dokumenty pod wskazany adres, a po podpisaniu, zwrócić je do nadawcy. Takie rozwiązanie pozwala na zaoszczędzenie czasu.

Reklamacje

W przypadku uszkodzenia paczki podczas transportu lub opóźnienie w dostawie można złożyć reklamację. Można to zrobić przez formularz na stornie internetowej kuriera lub poprzez infolinię. Na zgłoszenie reklamacji jest ograniczony czas, zazwyczaj jest to od siedmiu do czternastu dni roboczych. W przypadku stwierdzenia niedopełnienia obowiązków przez kuriera, klientowi przysługuje odszkodowanie. Wysokość rekompensaty zależy od stopnia nieterminowości lub uszkodzenia paczki.